Aktuality

Příspěvek FKSP

FKSP 2023 copyJeště do konce roku máte možnost využít u nás příspěvek z fondu FKSP na nákup dioptrických brýlí nebo kontaktních čoček. 

Na obou našich provozovnách můžete využít příspěvek FKSP bez obav. Máme s tímto příspěvkem zkušenosti a můžeme Vám zaručit bezproblémový průběh.

Naše společnost je zapsána v Národním registru poskytovatelů zdravotních služeb, což je podmínka pro čerpání bez zdanění. 

Státní svátek 17.11. zavřeno

zAVŘENO rámečekV pátek 17.11. ve státní svátek budou mít  obě naše provozovny zavřeno.

Ve Velkém Meziříčí bude zavřeno i v sobotu 18.11.2023.

Užijte si podzimní prodloužený víkend a znovu náš můžete navštívit v pondělí 20.11.2023.

 

Prázdninová výměna vyšetřoven

thumb logo s webNaše prázdninová výměna vyšetřoven s názvem "Kulový blesk" se podařila.  Optometristé již měří zrak a aplikují kontaktní čočky blíže optice a děti, přicházející na pleoptická a ortoptická cvičení nebo screening zraku, se dočkaly větších prostor . Něco málo ještě musíme doladit, ale už teď jsme všichni tou novotou krásně naladěni. Moc se těšíme na Vaši návštěvu! 

Číst více...

Akční nabídka od 1.8.2023

logo s_web_AKČNÍ_NABÍDKANová akční nabídka na období od 1.8.2023 

 

Číst více...

Dovolená 7. - 12. 8. 2023

7. - 12.8.2dovolená obrys023 budeme mít zavřeno z důvodu dovolené. Znovu tu pro Vás budeme od pondělí 14.8.23.

Číst více...

Brýlové čočky MiYOSMART

kluk na výškuV Oční optice NĚMEC Vám nyní můžeme nabídnout brýlové čočky MiYOSMART - čočky, které představují bezpečný, neinvazivní, jednoduchý a efektivní způsob péče o dětskou krátkozrakost. Všichni naši zaměstnanci prošli odborným školením a jsou certifikovanými poradci pro tyto brýlové čočky. 

Upozornění: Brýlové čočky Miyosmart jsou zdravotnický prostředek určený ke korekci myopické refrakce – při jejich výběru se vždy poraďte s odborníkem v Oční optice NĚMEC, věnujte pozornost pokynům a informacím o návyku. K výrobku je přiložen návod k použití.

Číst více...

Akční nabídka od 1.5.2023

logo s web AKČNÍ NABÍDKAAktuální akční nabídka na období od 1.5.2023.

Číst více...