1. Úvodní stránka
  2. O nás
  3. Naši partneři - poukazy

Naši partneři - poukazy

Benefit plus

benefit-plusUživatelé programu Benefit Plus mohou u nás čerpat své benefity prostřednictvím vytištěných e-voucherů, platbou přes platební bránu nebo kartou Benefit Plus. Poukázky si zaměstnanci sami vystavují v cafeterii.

Jejich hlavní výhodou je rychlost objednání benefitu a možnost okamžitého čerpání služby.

Poukázky PLUXEE

imagesPřijímáme papírové poukázky Pluxee: Poukázka Fokus, Poukázka Dárek, Poukázka Flexi, Bonus Pass a Vital Pass. Na poukázky nevracíme hotovost a nelze je současně kombinovat při platbě zlevněného zboží nebo využít jiných poskytovaných slev.

Dále je u nás možnost platit kartou Flexi a nebo pomocí elektronických produktů Cafeteria Mojebenefity.

Zákazník si sám vybere, zda chce platit poukázkami plnou cenu zboží, nebo využít jinou slevu při platbě v hotovosti.

Poukázky Cadhoc, Unišek a Unišek Plus od UP

karty upPřijímáme poukázky Cadhoc, Unišek, Unišek + FKSP a Unišek Plus. Na poukázky nevracíme hotovost a nelze je současně kombinovat při platbě zlevněného zboží nebo využít jiných poskytovaných slev. Zákazník si sám vybere, zda chce platit poukázkami plnou cenu zboží, nebo využít jinou slevu při platbě v hotovosti.

Poukázky Edenred

Přijímáme poukázky Ticket Benefits řady Medica, Multi a Dárkový/Compliments. Na poukázky nevracíme hotovost a nelze je současně kombinovat při platbě zlevněného zboží nebo využít jiných poskytovaných slev. Zákazník si sám vybere, zda chce platit poukázkami plnou cenu zboží, nebo využít jinou slevu při platbě v hotovosti.

Karta Sphere card

spherePoskytujeme výhody a slevy držitelům karty Sphere Card a Sphere Card VIP.

  • 5% na brýlové obruby
  • 10% na brýlové obruby VIP

Kartu nelze využít při koupi již zlevněného zboží nebo využít jiných poskytovaných slev. Zákazník si sám vybere slevu, která je pro něho nejvýhodnější.

Rodinné pasy

204Poskytujeme výhody a slevy držitelům karty Rodinné pasy.

  • 5% na brýlové obruby

Kartu nelze využít při koupi již zlevněného zboží nebo využít jiných poskytovaných slev. Zákazník si sám vybere slevu, která je pro něho nejvýhodnější.

Benefity a.s.

benefityPřijímáme Benefity a.s.