1. Úvodní stránka
  2. Aktuality
  3. Chcete levnější brýle?

Chcete levnější brýle?

DSC 0014-001Nově můžete využít  čerpání příspěvku na brýle nebo kontaktní čočky z fondu FKSP.

Obě naše provozovny jsou nestátní zdravotnická zařízení zapsaná v Národním registru poskytovatelů zdravotnických služeb, a proto u nás můžete uplatnit objednávku z fondu FKSP na zdravotnickou pomůcku.


Z tohoto fondu mohou čerpat a uplatňovat své příspěvky zejména zaměstnanci těchto subjektů: státní podniky, státní příspěvkové organizace, organizační složky státu (MŠ, ZŠ, SŠ, VŠ, hasiči, policisté, zdravotníci, armáda, úřady,..), příspěvkové organizace zřizované územními samosprávnými celky atd.

Jak na to?
Rádi Vám odborně změříme zrak a vyrobíme krásné nové brýle.
Pro měření zraku se objednejte na tel. 566 522 293 do Velkého Meziříčí, nebo na tel. 566 531 566 do Velké Bíteše. Pořešíme dioptrie na dálku, řízení auta, televizi, počítač, čtení, kancelář atd. - přesně podle Vašich potřeb. Můžeme Vám zhotovit také sluneční dioptrické brýle, nebo samozabarvovací brýle (které na sluníčku ztmavnou), multifokální brýle na všechny vzdálenosti, atd.
Vybereme obroučky, vše zhotovíme a fakturu vystavíme Vašemu zaměstnavateli.
Přemýšlíte-li o kontaktních čočkách, neváhejte - i na ně lze příspěvek čerpat.

Aby bylo vyřízení co nejsnadnější, připravili jsme pro Vás předepsanou objednávku, do které stačí doplnit Vaše údaje a přinést ji k nám do optiky. 

pdfObjednávkový_formulář_optika_2020.pdf

U nás také stále můžete uplatňovat poukázky Sodexo Pass, Cadhoc, Unišek a Edenred, ať již v papírové formě, nebo na platební kartě, jak to znáte a využíváte, nebo uplatňovat Vaše zaměstnanecké benefity Gallery Beta, Benefit plus a Benefity. 

benefit-plusbenefityfileEdenred-Color-CMYK

   

Těšíme se na Vaši návštěvu!
Tým oční optiky Němec

P.S. Ad covid-19: u nás BEZPEČNĚ!