1. Úvodní stránka
  2. Testovací kategorie
  3. Měření zraku a výběr obrub zcela bezpečně (2)

Měření zraku a výběr obrub zcela bezpečně (2)

2

Pojďte se přesvědčit:
* že i v této koronavirové době se u nás nemůsíte obávat o svoje zdraví!
* že je zcela bezpečné nechat si u nás přeměřit svůj zrak a zaktualizovat svoje dioptrie!
* že pokud si chcete vybrat nové obroučky, ať už sluneční nebo dioptrické, tak právě u nás máte jistotu, že jsou dokonale vydezinfikované po Předchozím zákazníkovi!


Jak to Vám to můžeme slíbit?
Měření zraku v bezpečném prostředí!

Po každém zákazníkovi pečlivě dezinfikujeme zkušební obrubu, křeslo, všechny plochy, kliky atd. Máme mezi jednotlivými zákazníky dostatek času na dokonalou desinfekci i řádné vyvětrání.
Pořídili jsme si na obě provozovny generátory ozónu! Dezinfekční vlastnosti ozónu jsou vynikající, ozón má mimořádně velkou mikrobiocidní účinnost, zkrátka dokonale desinfikuje!

Zcela bezpečný je u nás výběr obrouček, jak dioptrických, tak slunečních. Opravdu úplně všechny brýle, které si zákazník vyzkouší, dáme do velkého boxu společně s generátorem ozónu. Věškeré obruby odneseme, proces dezinfekce probíhá v zázemí našich optik.

Viry nemají šanci přežít :-) !
Hotovo!
Vydezinfikované brýle vracíme zpět do prodejny, jsou připraveny pro dalšího zákazníka!

A co dál?
Také pravidelná dezinfekce celé optiky je samozřejmostí - dezinfekce na ruce je volně k dispozici všem zákazníkům při příchodu i v průběhu návštěvy. Dezinfikujeme pracovní plochy, kliky, pult, kleště v dílně :-) i platební terminál, denně ozónem dezinfikujeme celou optiku, větráme.
Nosíme respirátory nebo roušky, štíty, rukavice.
No, možná to vypadá, že to trochu přeháníme. :-) Děláme to pro to, abychom chránili jak Vás, naše milé zákazníky, tak náš tým. A proto raději budeme dezinfikovat víc, než méně.
U nás se nemusíte virů bát!
Jak měření zraku, tak výběr obrouček jsou u nás zcela bezpečné! Přijďte!


Na měření zraku se můžete objednat na tel. 566 522 293 do Velkého Meziříčí, na tel. 566 531 566 do Velké Bíteše. Těšíme se na Vaši návštěvu!

 Otevírací doba korona šipky-page-0